Vložit inzerát

SPECIALISTA ANALYTICKÉ CHEMIE | 2 SMĚNY

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Stále rosteme a rádi bychom posílili tým laboratoře Start-Up společnosti v Pardubicích.

Pro zcela novou společnost, která je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi, hledáme specialistu analytické chemie.

Pokud mluvíš anglicky a nevadí Ti pracovat na ranní a odpolední směny, pošli nám svůj životopis v AJ.

Naučíš se u nás mnoho věcí, budeš pracovat v moderním prostředí obklopený mladým kolektivem.

Pozice vhodná pro absolventy chemicko-technologického oboru.

Mezi hlavní úkoly pozice patří:

- provádět analýzy pomocí přístrojů, např. GC, ICP, KF, automatického titrátoru
- podávat zprávy o výsledcích měření v angličtině
- připravovat protokoly a další dokumenty v angličtině podle ISO 9001
- dodržovat pravidla řízení laboratoře
- plánovat a provádět pravidelnou údržbu přístrojů
- kontrolovat zásoby laboratorních materiálů
- komunikovat s dodavateli laboratoře

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického či chemického směru
- zkušenosti z laboratoře výhodou
- znalost přístrojů GC, ICP, IC, KF
- komunikativní úroveň AJ (zahraniční vedení)
- znalost MS Office

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek