Vložit inzerát

VEDOUCÍ ÚČTÁRNY| výrobní společnost

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s účetnictvím? Zvládneš komunikovat s vedením v AJ? Jsi rozený leader? Máš zkušenosti z výrobní nebo automotive společnosti?

Hledáme právě tebe na novou pracovní pozici VEDOUCÍ ÚČTÁRNY!

Pracovní náplň:

* zodpovědnost za veškeré účetní činnosti
* vedení účetních záznamů dle legislativy a standardů společnosti
* komunikace s úřady
* měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrky
* reporting
* zpracování a příprava příslušné administrativy

Požadavky

* min SŠ vzdělání ekonomického směru
* zkušenosti na obdobné pozici min. 5 let
* AJ na úrovni B2
* zkušenosti s vedením lidí
* znalost českých účetních standardů
* vysoká míra samostatnosti a pečlivosti
* schopnost práce v sadě MS Office, výborná znalost MS Excel
* znalost SAP

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek