Vložit inzerát

TRADE MARKETING MANAGER | FMCG | 100 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s Trade Marketingem v FMCG? Baví Vás kombinovat marketing s obchodem a jste kreativní?
Pokud se k tomu domluvíte perfektně anglicky, tak hledáme právě Vás!

Co Vás na této pozici čeká?
* Spolupráce s obchodním oddělením a identifikace nových obchodních příležitostí
* Komunikace s distributory produktů za účelem zajištění viditelnosti a prodejů
* Nastavení marketingové komunikace
* Vývoj POS materiálů a promo akcí

Požadavky

* Angličtina na pokročilé úrovni
* Zkušenost na obdobné pozci min. 3 roky
* Zkušenost s navazováním nových obchodních vztahů a velmi silné vyjednávací dovednosti
* Zkušenosti s přípravou POS materiálů
* Silné komunikační a prezentační dovednosti
* Velmi dobré organizační dovednosti
* Ochota občasného cestování v rámci ČR

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek