Vložit inzerát

VEDOUCÍ SSC TÝMU | AŽ 95 000 Kč/měs.

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme novou kolegu nebo kolegyni na pozici VEDOUCÍHO Service Shared Centra!
Na této pozici se budete spolupodílet na tvorbě nového konceptu účetních služeb pro mezinárodní firmu se sídlem v Českých Budějovicích.

Na co se můžete těšit:
- vedení účetního oddělení - zpracování účetních a inkasních činností podniku
- zodpovědnost za účetní tým
- správa Business Service Center na provozní úrovni
- spolupráce s BSC managementem, nastavování ukazatelů
- implementování a řízení nových interních procesů
- spolupráce s HR a BSC oddělením
- sledování výkonů podřízených zaměstnanců
- koučování členů týmu

Požadavky

- VŠ nebo SŠ ekonomické vzdělání
- praxe 3 roky na podobné manažerské pozici
- angličtina na úrovni B2 (mezinárodní firma)
- zkušenost z prostředí BSC/SSC VÝHODOU
- pokročilé znalosti Excelu (kontingenční tabulky, funkce,...)
- Znalost mezinárodních finančních standardů
- praxe z mezinárodní firmy VÝHODOU
- zkušenost s controllingem a reportingem VÝHODOU
- vůdčí osobnost s chutí pracovat v týmu

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 75000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek