Vložit inzerát

ÚDŘŽBÁŘ - ELEKTRO- až 45 000 Kč/měs (PLZEŇ)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete pracovat na 1 směnu (pondělí až pátek) ? V Plzni se zavádí nové výrobní technologie a Vy můžete být u toho!
Pokud máte platnou vyhlášku 50 §5, 6, tak nám zašlete svůj životopis a pojďte pracovat na pozici ÚDRŽBÁŘ-ELEKTRO.

Staňte se součástí rozjezdu nových projektů, kde se setkáte s moderními automatickými linkami a dostanete možnost pracovně růst!

Náplň práce:

* zabezpečovat plynulý chod výrobních linek a strojů
* zajišťovat údržbu veškerého technického zázemí v budově
* analyzovat poruchy a řešit jejich odstranění
* provádět údržbu a pravidelné kontroly ostatních technologiích
* preventivní údržbu elektrických zařízení
* kontrolovat bezpečnostní a požární prvky a EPS

Požadavky

* SOU/ SŠ elektrotechnickém/technickém oboru
* Praxi na obdobné pozici na oddělení údržby, technologie
* Platnou vyhl. 50/78 Sb. §6 (za určitých okolností min. 5)
* Orientace v oblasti hydrauliky, pneumatiky, sensoriky a mechaniky
* Základní znalost PLC, automatizace

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek