Vložit inzerát

TESTOVACÍ INŽENÝR

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Elektroinženýři pozor! Náš významný klient obsazuje pozaci testovacího inženýra! Pokud máš elektrotechnické vzdělání či vyhlášku 50, komunikativní AJ nebo NJ a jsi zapálen do výrobních procesů, tak čti dál!
Čeká tě:

* Spolupráce na koncepcích testovacích systémů
* Specifikace technických požadavků na výrobce zkušebních zařízení
* Tvorba RFQ
* Řízení projektů a koordinace dodavatelů zařízení z hlediska času, kvality, nákladů
* Interní a externí komunikace o technických otázkách a řešeních
* Zajištění „připravenosti k použití“ zkušebního zařízení
* Plná zodpovědnost za stroj od RFQ až po předání do sériového provozu
* Organizace a provádění servisních zásahů a optimalizací

Požadavky

*Vyhláška 50/1978 Sb. paragraf 6) nebo elektrotechnické vzdělání
* Znalost řídících systémů MS Office a výrobních linek (např. LABView, TestStand, Bussystemen)
* Znalost testovacích systémů
* Znalost úrovně B2 AJ nebo NJ
* Řidičský průkaz – B – aktivní řidič (ochota cestovat)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek