Vložit inzerát

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se HLAVNÍ ÚČETNÍ!

Hledáte novou výzvu jako hlavní účetní? Přidejte se k našemu týmu a využijte své zkušenosti v oboru účetnictví. Zodpovědnost za celý účetní systém, spolupráce s finančním manažerem a zástup za společnost v oblasti účetnictví.

Vaší pracovní náplní bude:

- Zpracování daňových přiznání (DPH, Daň z nemovitosti aj.)
- Příprava podkladů pro DPPO
- Odpovědnost za měsíční uzávěrky, kontrola účetních případů a hlavní knihy
- Zajištění dodržení účetních standardů a předpisů
- Vytváření finančních výkazů a reportů
- Spolupráce s finančním manažerem při rozhodování a plánování finančního rozvoje společnosti
- Zodpovědnost za správné a včasné zúčtování transakcí a účtování
- Kontrola a ověřování účetních výkazů a dokladů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici nebo praxe v oblasti účetnictví ve výrobní mezinárodní společnosti podmínkou, zkušenost z prostředí korporátu / automotive výhodou
- Orientace v daňové a účetní problematice (znalost aktuální legislativy)
- Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
- Pokročilá znalost MS Office
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek