Vložit inzerát

Senior Lean Specialist

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete být součástí rostoucí společnosti a Vaším zaměřením je oblast optimalizací a zvyšování efektivity v rámci výroby?

Hledáme akčního člověka s proaktivním přístupem k práci, který dokáže pracovat na nových i již zavedených projektech v oblasti zlepšování procesů.

U nás budete:
- navrhovat a realizovat akce na zlepšení a optimalizaci procesů
- analyzovat informační a materiálové toky s cílem zredukovat průběžnou dobu výroby a zvýšit efektivitu výroby
- zodpovídat za plánování a implementaci nástrojů štíhlé výroby
- trénovat a rozvíjet všechny zaměstnance pro pochopení a prohloubení znalosti výrobních procesů a standardů
- definovat KPI k dosažení cílů závodu a support při jejich plnění
- úzce spolupracovat s ostatními odděleními
- podporovat neustálé zlepšování výkonu závodu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání, technické vzdělání výhodou
- Zkušenost na obdobné pracovní pozici z výrobního závodu
- Komunikativní úroveň anglického jazyka
- Znalost principů štíhlé výroby
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Organizační schopnosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek