Vložit inzerát

Finanční kontroler/ka / i pro absolventy

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte i minimální zkušenosti z oblasti kontrolingu, z banky nebo investiční společnosti? Máte znalost českých účetních standardů a daní? Pak hledáme Vás!

- sestavování provozních rozpočtů společností ve skupině a jejich vyhodnocování
- příprava různých pravidelných analýz a reportů
- účast na projektech v oblasti controllingu
- Správa účtů a účast na akvizičních procesech
- Spolupráce na zahraničních a tuzemských projektech
- Správa přidělených projektů finančního řízení
- Komunikace s bankami (správa účtů)
- Plnění ad-hoc úkolů a spolupráce s týmem financí

Praha 2 - Vinohrady
Nástup: Ihned

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Může být i absolvent ve fiančním oboru
- Znalost kontrolingu, reportingu
- Znalost AJ - B1/B2
- Chuť učit a rozvíjet se v tomto oboru

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek