Vložit inzerát

EKOLOG

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Dodávání těch nejkvalitnějších výrobků našim klientům je pro nás priorita, ALE dopad naší činnosti na prostředí, přírodu, ve které žijeme je pro nás taky hodně důležitý!

* Pomůžeš nám hlídat legislativu, čísla, normy, výrobu, procesy...???
* SPOLEČENSKÁ ZODPOVĚDNOST - ty budeš ten, kdo ji bude komunikovat se zákazníky
* Dostaneš se i k výpočtům uhlíkové stopy a budeme rádi, když nám ji pomůžeš snižovat!
* Komunikace napříč naší firmou od výroby po top management (i zahraniční telekonference)

Naším cílem je MINIMALIZOVAT NEGATIVNÍ DOPADY NA NAŠE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání přírodovědného směru
* AJ na úrovni min. B1 (občasné telekonference se zahraničím)
* Alespoň roční praxi v oblasti životního prostředí
* Znalost normy ISO 14001/9001

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 37000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek