Vložit inzerát

Finanční asistent/ka | až 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Svou práci děláte s pečlivostí a chcete pracovat ve společnosti, kde vládne rodinný duch?
Jste samostatná/ý a neuteče Vám žádný deadline?

Hledáme pravou ruku finančnímu řediteli developerské společnosti!

Co bude Vaší náplní práce?

- Komunikace s právníkem ohledně smluv a následná kontrola zapracovaných změn
- Administrativní a organizační podpora finančního ředitele
- Komunikace s účetními na Slovensku
- Vytváření smluv
- Jednání s bankami ohledně úvěrů (reporting)

Rozhodně nevadí pokud s některou z agend nemáte zkušenost, vše Vás naučíme!

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 4 - Nusle

Požadavky

- Zkušenosti z pozice Exekutivní asistent/ka
- Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem (úroveň C1)
- Vynikající organizační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek