Vložit inzerát

Business Controller

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Milujete čísla a analýzy? Excel zvládáte levou zadní a domluvíte se anglicky?
Rád/a komunikujete a máte již předchozí zkušenosti ve financích?

Neváhejte se přihlásit na pozici "Business Controller"

Na pozici Business Controller budete:

* V číslech hledat efektivitu práce - pracovat s daty a analýzami, vyhodnocovat a zlepšovat interní procesy
* Vypracovat, spravovat a podporovat obchodní výnosy a výdaje
* Analýzami přinášet nová a efektivní řešení pro rozvoj společnosti
* Podporovat při dosahování finančních cílů
* Podílet se na zavádění nových služeb, produktů a projektů
* Měřit a analyzovat KPI's
* Komunikovat a vyjednávání s manažery
* Mnoho dalšího

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Velmi dobrá znalost MS Office, převážně MS Excel
- Dobrá znalost angličtiny
- Analytické myšlení
- Silné komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek