Vložit inzerát

ANALYTICKÝ CHEMIK l FARMACEUTICKÁ LABORATOŘ l PRAHA l

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste čerstvý absolvent, nebo už pracujete jako analytický chemik v laboratoři a Vaše srdce bije pro farmacii?

Pak máme skvělou pracovní příležitost právě pro Vás!

ANALYTICKÝ CHEMIK

Co Vás na pozici bude čekat?
- Vypracování a kompletování registračních dossierů
- Vypracování a kontrola předpisové analytické dokumentace
- Kompletace stabilitních studií pro registrační účely
- Spolupráce s registračním oddělením při řešení dotazů registračních autorit
- Hodnocení DMF léčivých látek

Požadavky

- VŠ vzdělání chemického, farmaceutického nebo přírodovědeckého směru
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Dobrá znalost MS Office, eCTD
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- Znalost ruského jazyka výhodou
- Pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek