Vložit inzerát

ASISTENT/KA PROJEKTOVÉHO TÝMU

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

JSI TÝMOVÝ HRÁČ? MLUVÍŠ AKTIVNĚ ANGLICKY? CHCEŠ PRACOVAT V MEZINÁRODNÍ FIRMĚ?

V tom případě čekáme na Tebe!

Jako asistent/ka projektového týmu, který sídlí v BERLÍNĚ budeš mít na starost:
- plánování, rezervování a účtování cest, zařizování víz
- administrativa spojena s nástupy a odchody v rámci týmu
- zařizování a koordinace schůzek nejen v Berlíně, ale i v EU
- komunikace s týmem
- plánování a organizace školení
- zajišťování kancelářských potřeba, atd.
- čekají tě i služební cesty do Berlína

Požadavky

- Anglický jazyk - komunikace s týmem v angličtina na denní bázi
- Německý jazyk je velká výhoda - je možná komunikace s týmem i v němčině
- MS Office
- znalost programu SAP výhodou
- praxe na obdobné pozici
- komunikativnost a organizovanost podmínkou

Zasílejte nám CV v českém i anglickém jazyce.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek