Vložit inzerát

OBCHODNÍ REFERENT JUNIOR!

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Výrobní společnost na Kamenicku hledá kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍHO REFERENTA! Dáme šanci i absolventovi, který má chuť, drive a motivaci učit se nové věci! Baví Tě komunikace se zákazníky, chceš nabrat zkušenosti z výrobní firmy, kde jsme ochotni Tě všemu naučit a vytrénovat tak, jak potřebujeme?

Tohle může být šance na získání fajn praxe do budoucna! Co u nás OBCHODNÍ REFERENT DĚLÁ?
* Pracuje se zákaznickými portály, odkud stahuje specifické poptávky
* Ty pak ukládá do systému, komunikuje s technickými odděleními
* Vyhodnocuje veškeré podklady, které posbírá po výrobních a technických odděleních
* Sestavuje cenové nabídky, je v kontaktu s kalkulanty
* Komunikuje se zákazníky, zjišťuje další technické záležitosti (dopravu, balení, atd.)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* AJ na úrovni B1 (spíše písemná komunikace)
* Drive, kuráž, ambice a chuť učit se novým věcem! :)

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek