Vložit inzerát

SHAREPOINT ADMINISTRÁTOR| PŘEROV

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s administrací MS Sharepoint? Rád by ses podílel na migraci firmy do O365? Chtěl bys být součástí nových IT projektů? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- migrace aplikací ze starších verzí SharePointu do Sharepoint Online
- správa MS SharePoint 2013/2016 a Sharepoint Online
- práce s ticketovacím nástrojem
- vytváření, doplňování a úpravy administrátorské dokumentace k aplikacím
- komunikace s vlastníky aplikací a s externími kontraktory
- podílení se na nových IT projektech v rámci technologie SharePoint

Požadavky

- zkušenosti s administrací MS Sharepoint, Sharepoint Online a jejich zabezpečení
- znalost struktury Sharepoint (WebApplication, SiceCollection, Sites)
- znalost SQL serveru, povědomí o IIS
- zkušenost s administrací Windows serveru 2012 R2/2016/2019 a novějších verzí
- orientace v Active Directory
- znalost problematiky sítí a síťování ve větších společnostech (IPv4, PROXY, FIREWALL, Virtual IP)
- zkušenost s použitím Configuration Wizard a centrální administrací
- komunikativní znalost AJ

Místo pracoviště

Přerov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek