Vložit inzerát

VEDOUCÍ ÚDRŽBY - TURNOV

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Umíte se postarat o to, aby výrobní linky běžely? Víte, kdy naplánovat jejich opravu, či kdy objednat náhradní díly? Hledáte novou příležitost v automotive?

Pak máme skvělou příležitost pro Vás!

Jako

VEDOUCÍ ÚDRŽBY budete:

* zodpovídat za kompletní oddělení údržby
* připravovat plán údržby, zodpovídat za budget oddělení
* modernizovat fungování úseku údržby dle aktuálních potřeb
* sledovat nákladů na opravy strojů a zařízení
* zajišťovat jednání s dodavateli
* spolupracovat při zavádění nových technologií do výroby
* vést tým lidí, starat se o jejich motivaci,
* odpovědnost za všechny části údržby

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* zkušenosti v oblasti údržby strojů a zařízení alespoň 5 let
* min. 3 roky praxe ve vedení údržby
* platná vyhláška č. 50, § 6
* znalost robotiky, hydrauliky a pneumatiky
* analytické schopnosti
* pečlivost, samostatnost, proaktivita

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek