Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY | S PRAXÍ I BEZ PRAXE

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

-Kontrola procesu, sledování zmetkovitosti
-řešení problémů, 8D reporting
-Měsíční reporting výsledků a ukazatelů kvality
-Podílení se na výběru dodavatelů, kontrola, audity
-Příprava dokumentů v oblasti kvality
-Kontrola nástrojů na základě výsledků měření
-Schvalování obalů
-Měření zkušebních výrobků, kontrola výsledků
-PPAP - příprava dokumentace, schvalování dokumentace od dodavatelů
-Kontrola výsledků kvality od zákazníka, reporting nadřízeným
-Spolupráce v průběhu dodavatelské reklamace

Požadavky

-AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
-Praxe v automotive společnosti výhodou
-Zkušnosti s VDA výhodou
-Práce vhodná i pro ABSOLVENTY (vše zaučí)
-ŘP skupiny B - výjezdy k zákazníkům a dodavatelům

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek