Vložit inzerát

IT SPECIALISTA DMS & WORKFLOW | PARDUBICE | HO

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

HLEDÁ SE IT SPECIALISTA DMS & WORKFLOW!

Máte zkušenosti s nástrojem DMS, který usnadňuje práci s dokumenty a daty v nich obsažených? A Pokud jste ještě k tomu používali systémy pro sdílení dat, tak to je stav ideál!

Zašlete mi Vaše CV a já se s Vámi rád spojím!

Co Vás na této pozici čeká?

- Údržba a rozvoj IBM FileNet systému
- Digitalizace dokumentů, vyhledávání a správa archivu,
- Automatizace firemních procesů (workflow)
- Analýza problémů v rámci jednotlivých WF procesů
- Řešení provozních problémů s daty uživatelů
- Spolupráce s externím dodavatelem
- Příprava technické dokumentace

Požadavky

- Znalost problematiky workflow a digitalizace dokumentů
- Zkušenost s programováním java a javascript výhodou
- Zkušenost s IBM FileNet nebo jiným ECM/DMS výhodou
- Znalost SAP Workflow a GIT výhodou
- Všeobecný přehled v ICT oblasti
- Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
- Analytické myšlení a proaktivní přístup

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek