Vložit inzerát

PRODUCT DEVELOPMENT DIRECTOR | GLOBÁLNÍ POZICE |

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti vývoje a výroby HW nebo SW? Dokážete metodicky řídit a koordinovat činnost několika vývojových týmů po celém světě? Máte přesah do oblasti materiálů a sériové výroby?

Pak hledáme právě VÁS!

Pro firmu působící v oblasti výroby bezpečnostních technologií hledáme PRODUCT DEVELOPMENT DIRECTORA!

Vaší náplní práce bude:
- vedení a koordinace vývojových týmů v Evropě/Americe/Asii
- vedení vývojových projektů
- tvorba globální strategie v oblasti použitých materiálů/výroby/dodání produktu
- snaha maximalizovat efektivitu v procesech a dlouhodobé udržitelnosti

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky/mechatroniky/IT
- zkušenost s vývojem a výrobou HW produktů a SW
- prokazatelná manažerská zkušenost
- zkušenost s vedením většího týmu
- výborná znalost AJ

Místo pracoviště

Zlín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 150000 CZK do 250000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek