Vložit inzerát

IT SECURITY SPECIALISTA | vhodné pro absolventy!

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent VŠ nebo SŠ se zaměřením na IT? Baví tě kybernetika a vše okolí ní? Domluvíš se bez problému anglicky?

V tom případě hledáme právě Tebe!

Pokud se chceš rozvíjet v oblasti kybernetiky, tak nám pošli svůj životopis!

Jsme velká mezinárodní společnost působící jako poskytovatel technologických řešení a v Brně aktuálně budujeme kybernetické centrum. Hledáme posily na pozici IT SECURITY SPECIALISTY.

Co bude náplní práce:

* monitoring zákaznické sítě pomocí MS Azure a interního nástroje
* v případě detekce útoku hackera nebo objevení SW v síti tě čeká analýza a návrh řešení
* komunikace se zákazníkem
* konzultace se specialisty, kteří převezmou zodpovědnost za složitější problémy a řešení

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT
* alespoň základní praxe nebo orientace v oblasti kybernetiky
* komunikativní angličtina - budeš v každodenním kontaktu se zákazníky i kolegy z mezinárodního prostředí
* základy Pythonu, Ruby, PHP nebo jiného skriptovacího jazyka
* výhodou je pokud máš zkušenost s MS Azure nebo certifikaci SSCP

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek