Vložit inzerát

INŽENÝR UVÁDĚNÍ POHONŮ DO PROVOZU | BROUŠENÍ

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro klienta, zahraniční společnost zabývající se technologiemi pro automatizaci a energetiku, hledáme kandidáta na pozici INŽENÝR UVÁDĚNÍ POHONŮ DO PROVOZU | BROUŠENÍ.

Náplň práce:

* instalace a kontrola připojení
* komunikace se zákazníkem
* provádění funkčních testů a testů pod zatížením
* návštěva dodavatelů a účast na FAT
* spolupráce s projektovým týmem
* zporovoznění elektrických pohonů a souvisejícíh zařízení (NN/VN)
* servis a údržba pohonů
* drobné úpravy v parametrech, upgrady,..

Požadavky

* SŠ vzdělání v elektrotechnice (pohony, systémové inženýrství, výkonová elektronika)
* vyhláška 50/1978 Sb., §5 nebo možnost si vyhlášku dodělat
* AJ na na úrovni B1
* orientace na výsledek
* ochota cestovat do zahraničí

VÝHODOU:
* zkušenosti s PLC programováním nebo v oblasti pohonů
* německý jazyk na komunikativní úrovni
* znalost E3/E-plan

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek