Vložit inzerát

BRIGÁDA V ODDĚLENÍ FINANCÍ, 140 Kč/hod.

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici BRIGÁDNÍKA V ODDĚLENÍ FINANCÍ.

Pracovní náplní je především:
* administrativní výpomoc v účetním oddělení
* kontrola a zapisování plateb faktur do MS Excel
* vyhledávání dokladů v interní databázi a internetu
* zakládání a třídění dokumentů
* znalost účetních termínů (např. faktura, datum splatnosti apod.)

Nástup: ihned s flexibilní pracovní dobou a docházením 10-15 hodin/týden
Lokalita: Praha 4
Plat: 140 Kč/hod.

Požadavky

*Časově flexibilní student VŠ ekonomického směru s možným docházením 10 - 15 hodin týdně
*MS Office znalost výhodou
*Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni se znalostí základních účetních termínů
*Ochota a pečlivý přístup k práci
*Příjemné vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 140 CZK do 140 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží