Vložit inzerát

HR BUSINESS PARTNER l FARMACEUTICKÝ PRŮMYSL

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á HR Business Partner nebo se chcete na tuto roli posunout?

Do farmaceutické společnosti právě tuto roli obsazujeme!

Co bude náplní Vaší práce?

* Stanete se hlavním partnerem a kontaktním bodem pro ředitele a manažery všech úrovní
* Budete odpovídat za zajištění svěřené HR agendy
* Budete participovat, realizovat a implementovat schválené HR projekty
* Vaším posláním bude také kontinuální práce na budování a šíření firemní kultury
* Budete zodpovědní za zajištění reportingu HR Managerovi
* Budete znát interní business svěřených organizačních jednotek a budete průběžně zlepšovat efektivitu následujících HR procesů: Recruitment & Onboarding, Řízení výkonu, Odměňování a hodnocení, Vzdělávání a rozvoj
* Možnost kreativní a různorodé práce

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 4

Požadavky

* VŠ vzdělání
* Praxe na pozici HR Business Partner, či obdobné pozici alespoň 5 let
* Aktivní znalost anglického jazyka
* Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
* Výborná znalost HR procesů
* Odborný přehled a praktické zkušenosti v jednotlivých oblastech HR, především: Recruitment, Onboarding, Řízení výkonu, Hodnocení a odměňování
* Výborná znalost pracovního práva
* Schopnost nadhledu a vidění problémů v souvislostech
* Analytické myšlení
* Flexibilita, vysoké pracovní nasazení
* Velmi dobrá znalost MS Office (zejména MS Excel a PowerPoint)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek