Vložit inzerát

OBCHODNÍK VÝKUPU OJETÝCH VOZIDEL | až 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš rád luxusní auta?
Jsi komunikativní a máš obchodního ducha?
Pak hledám právě tebe!

- obchodní jednání s klienty ve věci výkupu jejich vozů (na základě podkladů zpracovaných kolegou z cenotvorby)
- odpovědnost za plnění administrativního procesu výkupu jednotlivých vozů (od začátku do konce)
- každodenní práce s obchodním systém společnosti (CRM) – detailní průběžná evidence obchodních případů
- denní úzká spolupráce s kolegou z cenotvorby
- denní úzká spolupráce s obchodníky prodejních oddělení
- spolupráce s externími partnery

Požadavky

- zájem o nové trendy v oblasti automotive
- obchodní talent s přirozeným tahem na branku
- výborné komunikační a argumentační schopnosti
- schopnost učit se novým věcem způsobem learning by doing
- schopnost efektivního plánování obchodních aktivit včetně následných aktivit (follow-up)
- pečlivost při práci s obchodními systémy (CRM)
- velkou předností je znalost německého (popř. anglického) jazyka, ale není to podmínkou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek