Vložit inzerát

Projektový manažer - senior | IT

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti se státní správou a s projektovým řízením v oblasti IT?
Chtěli byste pracovat pro předního evropského dodavatele IT řešení a služeb?
Pak nám pošlete svůj životopis!

Hledáme nového kolegu, jehož náplní práce bude:

- Projektové vedení zakázek primárně pro veřejný sektor
- Příprava zakládací listiny projektu, kontaktní matice, tvorba a udržování registru rizik, harmonogramu, registru změnových požadavků apod.
- Tvorba projektového kapacitního plánu
- Řízení schůzek, tvorba zápisů a akceptačních protokolů
- Komunikace s týmem zákazníka, s interními řešitelskými týmy a poddodavateli
- Pravidelný reporting stavu projektu směrem k zákazníkovi i k vedení společnosti
- Řízení financí na projektu, dodržování rozpočtu
- Úzká spolupráce s podpůrnými interními týmy (účetní oddělení, logistika, biddesk)

Nabízíme spolupráci během nejintenzivnější fáze projektu (cca 6-8 měsíců s možností následného převedení na jiný projekt), a to formou IČO nebo HPP.

LOKALITA: Praha nebo Plzeň
NÁSTUP: Ihned
MZDA: 120 000 Kč/měsíc

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky v IT společnosti
- Zkušenosti s řízením zakázek pro veřejný i soukromý sektor v oblasti IT
- Zkušenost s projekty implementace informačních systémů
- Profesionální vystupování
- Samostatnost
- Flexibilitu
- Výborná znalost práce s PC, MS Office, MS Project
- Výbornou znalost ČJ
- Znalost AJ je výhodou
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 120000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek