Vložit inzerát

Property manager až 45 000Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost, která zajišťuje široké spektrum realitně poradenských služeb, hledáme uchazeče na pozici Property managera.

Co tato pozice obnáší?
- Správa kancelářských budov a s tím spojená administrativa
- Komunikace s klienty a nájemci objektů
- Vytváření reportů a tabulek
- Koordinace a kontrola objektů a řešení jejich eventuelních oprav
- Správa pojistných událostí
- Vytváření cenových nabídek a optimalizace celkových nákladů a tvorba rozpočtů
- Zajištění dalších potřebných úkolů spojených se správou nemovitostí

Požadavky

- Komunikativní znalost angličtiny
- Znalost MS Office (Excel, Powerpoint, Word )
- Zkušenosti na podobné pozici
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- Řidičský průkaz skupiny B
- Komunikativita, zodpovědnost, flexibilita

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek