Vložit inzerát

SUSTAINABILITY SPECIALIST | AŽ 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Nastartuj svoji kariéru ve společnosti, která je světovou jedničkou na poli realitního a stavebního poradenství.
Zajímáš se o udržitelnost, sleduješ aktuální trendy a máš technické vzdělání?
Pak jsi náš člověk! Neváhej a ozvi se nám na pozici:

SUSTAINABILITY CONSULTANT

Bude tě čekat:

- Poradenství v rámci zelených certifikací budov (BREEAM, LEED, WELL)
- Kooperace s klienty v oblasti analýzy, vyhodnocení dat, nastavení strategie, atd.
- Práce s projektovou dokumentací
- Energetické modelování budov

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru (ideálně stavebního)
- Předchozí zkušenost na obdobné pozici
- Znalost BREEM In-use VÝHODOU
- Orientace v projektové dokumentaci
- AJ na komunikační úrovni
- Znalost MS Office a AutoCAD
- Proaktivní přístup a zájem o udržitelnost v oblasti stavebnictví

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek