Vložit inzerát

PATENTOVÝ SPECIALISTA | Němčina

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte právní vzdělání a chcete se podílet na patentování nových úžasných nápadů v prestižní automotive společnosti? Pokud se k tomu domluvíte skvěle německy, pak stojíte na správném inzerátu!

S čím nám můžete pomoct?
* Budete se podílet na kompletním procesu PATENTU - od prvotní přípravy zveřejnění vynálezu až po udělení patentu
* V celém procesu budete v úzké komunikaci s vynálezci, popř. externími právníky
* Budete pracovat s patentovými smlouvami
* Vyplatí se také kontrolovat konkurenční aktivity v oblasti průmyslového práva
* Zaměříte se i na právo duševního vlastnictví a svobody podnikání
* Můžete se podílet na návrhu patentové strategie pro celou naši skupinu
* Jedná se o globální roli, proto pokud Vám vyhovuje pravidelná práce z domu, nic tomu nebrání. Rádi Vás ale občas uvidíme v naší kanceláři v Brně, popř. v Třebíči nebo Praze

Požadavky

* Právní nebo technické vzdělání
* Zkušenosti v oblasti patentového práva (popř. vzdělání)
* Zkušenost z mezinárodního prostředí
* Plynulá znalost němčiny (C1) - denní komunikace
* Komunikativní AJ (B2)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Právní služby, Služby
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek