Vložit inzerát

SOFTWARE ARCHITECT | C++ | 120 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi ostřílený C++ programátor? Pracuješ na návrhu SW architektury? Komunikace v angličtině pro tebe není žádná překážka?

Pojď nám pomoct s vývojem a návrhem inovativního softwaru pro sektor stavebnictví a konstrukce. Hledáme novou posilu na pozici SW ARCHITEKTA, který bude zdokonalovat návrh a technologický plán našeho produktu.

Co tě u náš čeká?

* zodpovědnost za technologický plán a softwarovou architekturu stávajícího produktu
* návrhy budoucích řešení - proof of concept
* ve fázi příprav máme nové řešení a nový datový server - spolupráce na jejich návrhu
* definice vzorů a postupů návrhu
* spolupráce při návrhu řešení vývoje produktů a technologických projektů

Požadavky

* minimálně 2 roky praxe s vývojem SW v jazyce C++ a ideálně QT
* zkušenost v roli SW Architekt
* zkušenost s návrhem softwarového řešení
* plynulý projev v angličtině - interní komunikace

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek