OBCHODNÍ MANAŽER/KA pro ČR & SR l AUTOMOBIL I K SOUKROMÝM ÚČELÚM

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Obchod je něco v čem se cítíte jako ryba ve vodě?

Zajímáte se o technický produkt a chcete pracovat pro technologickou jedničku na trhu?

Strategie a analýzy trhu Vám nedělají problém a naopak Vás baví?

Pak máme pozici přímo pro Vás a tou je:

OBCHODNÍ MANAŽER/KA PRO ODBYT RUČNÍHO NÁŘADÍ

Co bude Vaší náplní práce?

- Rozvoj vztahů z novými i stávajícími zákazníky
- Mapováni trhu
- Vytváření cenové strategie a rozvoj trhu
- Komunikace a spolupráce s kolegy z výrobního závodu ve Švýcarsku, spolupráce se stávajícími obchodními partnery
- Poskytování produktové a technické podpory obratových cílů v návaznosti na plán

Požadavky

- Vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- Profesní zkušenost v oblasti obchodu
- Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
- Silná orientace na zákazníka a kvalitu poskytovaného servisu
- Skvělý time-management
- Ochota k cestování v ČR a SK
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 75000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek