Vložit inzerát

ELEKTRO KONSTRUKTÉR

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máme pro Vás tedy zajímavou pracovní příležitost v prostředí společnosti, která se zabývá řízením a automatizací tramvajové a trolejbusové dopravy.

KONSTRUKTÉR ELEKTRO

Náplň pozice:

- Tvorba technické dokumentace v souladu s normami
- Konstrukce/projekce se zaměřením na drážní systémy pro tramvaje, trolejbusy, ...
- Účast na technických jednání s projektovými manažery, zákazníkem
- Tvorba konceptu řešení a přípravě podkladů pro nabídky a kalkulace
- Případné služební cesty k zákazníkům

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
- Vyhláška 50 s paragrafem alespoň 6
- Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
- Znalosti/zkušenosti v oblasti dimenzování transformátorů, ochranných prvků, kabelů, zkratových výpočtů
- Znalost některého z CAE systémů
- Orientace v technických normách

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek