Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER| OSVČ

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenosti s působením na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Hledáte uplatnění na globální pozici mimo automotive? Tak neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás!

Co bude Vašim úkolem:
* Zodpovědnost za celkový rozpočet na daný projekt a dodržení časového harmonogramu
* Poskytování technické, finanční a manažerské podpory pro úspěšnou implementaci projektových aktivit
* Zodpovědnost za úspěšnou implementaci projektu, včetně provedení školících aktivit pro výrobu a údržbu
* Zajištění dodržení standardů a vysoké kvality technických řešení použitých v projektech
* Provádění pravidelných kontrol tak, aby byly zajištěny veškeré projektové aktivity a také přesné a včasné hlášení finančních plnění a závazků
* Efektivní komunikační dovednosti, včetně jakýchkoli zpráv o stavu a odchylek od plánu projektu, časové osy nebo rozpočtu

Požadavky

- Minimálně 3 roky zkušeností v řízení projektů.
- Zkušenosti s řízením a implementací projektů ze zahraničí výhodou.
- Zkušenosti z projektového řízení ve výrobě s nepřetržitým provozem vítány.
- Znalosti týkající se legislativních požadavků, zkušenosti v komunikaci s úřady a státními institucemi.
- Schopnost psát technické zprávy, prezentace.
- OSVČ
- Schopnost komunikovat v anglickém jazyce.

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 650 CZK do 700 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek