Vložit inzerát

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LISOVNY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

-Správa a vizualizace údržbového plánu (s cílem splnění výrobního plánu)
-Optimalizace a zlepšování výrobních procesů
-Zaškolování podřízených při změnách instrukcí a zařízení, hodnocení jejich pracovní výkonnosti, kontrola BOZP, vedení evidence pracovní doby, zajištění plnění pravidel 6S
-Dohled nad plněním KPI
-Zajišťování spotřebního materiálu pro podřízené
-Zaštiťuje plnění úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem, účastní se porad, kde pak zprostředkovává informace pro své podřízené
-Naplňování cílů a politiky QMS, EMS, dohlíží nad dodržováním pravidel, směrnic KCZ, vnitřních řádů a zákonných požadavků

Požadavky

-AJ na úrovni B2 (meetingy v AJ, reporting)
-Uživatelská znalost excelu (reporting)

-Zkušenosti s údržbou (vedením údržby - není nutná zkušenost s lisovnou)
-orientace v technických schématech, dokumentaci
-znalosti pneumatiky, hydrauliky, kamerových systémů vítané

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek