Vložit inzerát

RECEPČNÍ |Praha 2

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete začít svoji kariéru v administrativě? Jste absolvent/ka, co hledá první velkou práci? Nebo Vás prostě práce v administrativě baví?

Pro našeho úspěšného klienta hledáme uchazeče/ky na pozici recepční/ho.

Co bude náplní Vaší práce?

* Budete hlavní kontaktní osobou pro naše příchozí klienty.
* Budete rezervovat zasedací místnosti při poradách.
* Budete rezervovat taxi, kurýry a letenky.
* Budete mít na starosti komunikaci s kurýry, dodavateli a budete zpracovávat poštu.
* Budete mít na starosti zpracování administrativy a smluv.
* Budete komunikovat se všemi odděleními napříč společností.
* A mnoho dalšího.

Nástup: 1. října
Lokalita: Praha 13, Nové Butovice

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* Zkušenost na podobné pozici výhodou
* Dobrá znalost MS office
* Aj alespoň B1
* Příjemné a profesionální vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek