Vložit inzerát

SERVISNÍ TECHNIK | ELEKTRO | až 60 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oboru elektro?
Rádi cestujete (ČR i zahraničí)?
Hledáte stabilní zaměstnání ve společnosti se skvělou firemní kulturou?
Pak hledám právě Vás!

- starost o servis zařízení společnosti u klientů v ČR i v zahraničí (jedná se především o výrobky pro průmyslové vážení a dávkování sypkých hmot)
- supervize instalací nových zařízení
- dodávky a výměny náhradních dílů
- diagnostika, seřizování, parametrizace vážících zařízení
- podpora zákazníků – školení uživatelů a podpora po telefonu
- příprava zpráv o servisní činnosti

Požadavky

- SŠ vzdělání v oboru elektro
- svědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. (§ 6 podmínkou, § 8 výhodou)
- předchozí praxi v oboru elektro či servisních prací
- zkušenosti s manuální prací strojního i stavebního charakteru jsou vítány
- komunikativní znalost anglického jazyka (min. B1)
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- schopnost profesionálního jednání se zákazníkem
- ochotu cestovat (ČR i zahraničí), ŘP sk. B - aktivní řidič

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek