Vložit inzerát

TECHNICAL SALES MANAGER | 60 000 Kč - 70 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte předešlé zkušenosti s projektováním?
Rádi byste znalosti s projektováním uplatnili a zároveň získali nové zkušenosti v oblasti obchodu ve strojírenské společnosti?
Domluvíte se anglicky?
Pak hledám právě Vás!

Nejedná se o aktivní vyhledávání zákazníků! Hledám technického odborníka!

- technická a obchodní příprava nabídek – zajištění podkladů, kalkulace nákladů, návrh - prodejní ceny a základního časového harmonogramu projektu
- hledání odborného řešení pro specifické požadavky klientů
- technická jednání se zákazníky i subdodavateli
- samostatné vedení obchodních zakázek

Požadavky

- vzdělání technického směru (stavební nebo strojní)
- předchozí zkušenosti ze strojírenství nebo stavebnictví
- proklientský přístup, ochotu hledat řešení
- velmi dobrou znalost MS Excel a AutoCAD
- nadšení pro technické výzvy
- aktivní znalost anglického jazyka
- schopnost srozumitelně formulovat problémy, navrhovat změny

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek