Vložit inzerát

MANAŽER LOGISTIKY !!!

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s logistikou, dopravou a sklady? Hledáme kandidáta, který zvládne logistiku ve výrobním závodě. Chcete se podílet na nastavení nových procesů a měnit věci k lepšímu? Roozhodně dostanete šanci realizovat své plány a nezůstane jenom u teorie.

budete řídit činnosti oddělení logistiky, dispozice, nákupu a skladů
koordinovat činnosti a řídit zaměstnance příslušných úseků společnosti v rámci managementu logistických a distribučních procesů
odpovídat za skladové hospodářství
spolupráce při nákupu surovin a materiálů
zajišťovat dopravu a obalový materiál
kalkulovat ceny a zadávat data do oddílů zákaznických portálů
optimalizovat logistické toky ve společnosti
vypracovat logistický koncept při náběhu nových projektů
tvořit, aktualizovat revidovat interní předpisy a směrnice společnosti
reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě (automotive výhododou)
- dobrá znalost německého jazyka v psané i písemné formě
- znalost MS Office, především MS Excel

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek