Vložit inzerát

Specialista/-ka zákaznické kvality

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš praxi v oblasti kvality výrobní společnosti? Hledáme kandidáty/-ky se zkušeností s komunikací se zákazníky, případně také dodavateli.

Budeš řešit požadavky zákazníka z hlediska kvality výroby a zároveň s ním udržovat dobré obchodní vztahy.

Denně budeš využívat anglický jazyk a starat se o analýzu indikátorů kvality, řešit reklamace a s tím související nápravná a preventivní opatření.V neposlední řadě budeš zodpovědný také za reporting.

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření (výhodou elektro vzdělání)
- Pokročilá znalost AJ pro denní komunikaci písemnou i ústní formou
- Zkušenost ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Znalosti nástrojů kvality (FMEA, 8D, PDCA)
- Prozákaznický přístup
- Porkočilá znalost MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek