Vložit inzerát

CONTROLLER | CASH FLOW

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledáme CONTROLLERA, který se bude zaměřovat na:

- přípravu finančních plánů a forecastů
- sestavování výkazu cash flow, rozvahy a výkazu zisku a ztrát
- ad-hoc analýzy v rámci svěřené obchodní oblasti
- spolupráce s kolegy napříč firmou a podílení se na projektech pro inovaci procesů v rámci controllingu
- komunikace s kolegy ze zahraničí, využití AJ

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na číslo 724 404 390.

Požadavky

- Vzdělání v oboru ekonomie, managementu nebo jiného finančního směru
- Komunikativní znalost AJ
- Velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excel
- Zkušenosti na obdobné pozici v rámci controllingu
- Zkušenos se sestavováním výkazu Cash Flow

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek