Vložit inzerát

BRAND MANAGER | Rx | 90 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Brand marketing je Vaší doménou a chcete své zkušenosti využít na pozici v prostředí mezinárodní farmaceutické společnosti?

Co Vás čeká na pozici Brand Manager pro Rx produkty?

- Exekuce inovativní brand strategie
- Úzká kooperace s mediální agenturou (tvorba strategie)
- Analýza trhu (zákazníci, konkurence)
- Monitoring výsledků marketingových strategií (prodeje)
- Komunikace s klíčovými klienty (akcionáři)
- Zodpovědnost za rozpočet (P&L management)
- Pravidelný forecasting (zaměřen na daný produkt), objemy prodeje apod.

Požadavky

- AJ C1 (psaná i mluvená forma)
- Min. 3 - 5 let zkušeností na pozici Brand Manager
- Zkušenost z farmacie či FMCG
- Znalosti ATL/BTL komunikace
- Zkušenost s koordinací mediální agentury (mediální plánování)
- Analytické schopnosti
- Proklientské přístup
- Odolnost vůči stresu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 85000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek