Vložit inzerát

PROJECT MANAGER

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví vás podílet se na vývoji, koordinovat tým a dohlížet nad zaváděním produktu do výroby?
Jako Projektový manažer byste měl/a na starosti:

-Zodpovídá za vývoj a zavedení nového výrobku do sériové výroby
-koordinuje projektový tým sestavený ze zástupců jednotlivých úseků podílejících se na zavedení výrobku do sériové výroby, přiděluje úkoly jednotlivým členům týmu a vyžaduje jejich plnění
-pracuje v souladu se Specifickými požadavky zákazníka (tzv. CSR)
-řídí změny výrobků v sériové výrobě, řídí transfer výrobků
-provádí analýzy vyrobitelnosti nových výrobků, posuzuje výrobky z hlediska požadavků zákazníka a norem kvality, připravuje cenové kalkulace a kalkulace nákladů nových výrobků ve spolupráci s ostatními úseky
-zajišťuje výrobu kontrolních a výrobních přípravků pro vývoj a sériovou výrobu
-realizuje vývoj výrobků a předání výrobků do sériové výroby v požadované kvalitě, ceně a čase
-spolupracuje s divizním vedoucím projektu (Program Manager) a s výrobními i nevýrobními úseky na realizaci projektu, vedení nominovaného týmu pro realizaci vývoje
-navrhuje opatření pro zlepšování ekonomických a kvalitativních výsledků
-komunikuje s vývojovými inženýry a dalšími zástupci Společnosti při vývoji nových výrobků
-vede technická jednání se zákazníky a dodavateli prací nutných k zajištění splnění úkolů ve své působnosti
-vede technická jednání s divizním úsekem vývoje
-udržuje a rozvíjí kontakty se zákazníkem v rámci vývojových aktivit
-poskytuje technickou podporu ostatním úsekům při řešení technických problémů na stávajících sériových projektech

Požadavky

-AJ na komunikativní úrovni
-VŠ/SŠ ideálně technického směru (výhodou)
-Zkušenost s vedením projektů (ideálně v automotive společnosti)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek