Vložit inzerát

VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU l HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční společnost, zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU!

Hledáme kandidáty, kteří mají nápady, aktivní přístup, technické myšlení a chuť do práce!

Co Vás na pozici čeká?

- Kompletní příprava zakázek pro výrobu (technické a materiálové zajištění)
- Koordinace řízení přípravy zakázek - zodpovědnost za technickou kvalitu příprav zakázek, zodpovědnost za včasné zajištění dokumentace a materiálu pro výrobu
- Zlepšování procesů a činností v rámci svých týmů a podíl na zlepšování činností a procesů v rámci celé firmy
- Partner pro obchodní oddělení
- Partner na úrovni nejvyššího managementu
- Vedení, motivace týmů a rozvoj týmu konstrukce, technické přípravy výroby a nákupu

Zaujala Vás pracovní pozice? V tom případě neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Požadavky

- Vzdělání strojního směru
- Zkušenosti ze zakázkové výroby
- Komunikativní angličtina, znalost němčiny výhodou
- Orientace v technické dokumentaci
- Kreativita, týmovost, komunikativnost

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek