Vložit inzerát

NABÍDKÁŘ V PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACI

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s technikou a rád by jsi to někde zúročil?
Zvládáš řešit věci po telefonu?
Nebojíš se komunikace v češtině nebo angličtině?

Pak neváhej a napiš nám ohledně pozice:

Co tě na pozici čeká?
- Zpracování obchodních nabídek podle specifikací zákazníka
- Komunikace s dodavateli a zákazníky
- Konzultace řešení nabídky se členy realizačního týmu
- Kalkulace cen komponent prvků MaR, PLC, el. montáží a inženýrských prací
- Výběr optimálních a zavedených komponent dodavatelů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (v oblasti elektro výhodou)
- Praxe v oboru průmyslové automatizace jako nabídkář, či jiné
- Znalosti v oblasti průmyslové automatizace jsou výhodou – PLC, prvky MaR apod.
- Orientace v technické dokumentaci
- Základní znalost AJ na technické úrovni
- Znalost práce na PC, MS Office
- Organizační a komunikační schopnosti
- Proaktivní přístup a samostatnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek