Vložit inzerát

INŽENÝR PROJEKTU | AŽ 80 000 Kč + DIETY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

I Vy věříte, že elektromobily jsou budoucností automotive a nechcete si nechat ujít příležitost rozvíjet evropský trh elektromobility?

Pojďte pracovat pro jednoho z největších světových integrátorů automatizace, který realizuje projekty na evropském trhu.

Můžete se těšit na projekty v rámci Evropy a možnost výjezdu z místa bydliště! Navíc k tomu dostanete velmi pěkné diety za zahraniční služební cesty.

Na pozici INŽENÝRA PROJEKTU budete zodpovědní za:

- Řízení projektů v rámci průmyslové automatizace
- Zastřešení projektu po strojírenské stránce
- Nastavení a vylepšení stávajících zařízení
- Řešení větší poruch a podporu techniků
- Kooperaci s externími dodavateli

Požadavky

- VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo mechatroniku
- Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
- Znalost oborových předpisů, pravidel a norem
- Orientace v technické dokumentaci
- Odborná znalost SolidWorks
- Přesah do automatizace velkou výhodou
- Zkušenost s řízením projektu
- Znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilého, ostatní jazyky výhodou
- Ochota pravidelně cestovat za svěřenými projekty v rámci ČR i do zahraničí (především Německo)
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek