Vložit inzerát

OPERÁTOR/KA RETENCÍ | 40 000Kč | Hradec Králové

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste empatičtí, rádi pomáhate druhým lidem a nebojíte se náročných úkolů? Pokud ANO, tak hledáme právě Vás!

V současné chvíli hledáme do našeho týmu šikovné OPERÁTORY/KY RETENCÍ.

Vaším každodenním úkolem bude komunikace se zákazníky, kteří chtějí opustit naši společnost.

Skvělá příležitost pro ABSOLVENTY bez praxe!

Nemáte zkušenosti? Nevadí, vše potřebné Vás naučíme v průběhu úvodního školení. A pokud si ani potom nebude s něčím vědět rady, kolegové a zkušení školitelé Vám ochotně poradí.

Pokud se chcete stát součástní našeho týmu tak neváhejte a zašlete nám ještě dnes svůj životopis!

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání: vhodné i pro ABSOLVENTY
- velmi dobré komunikační schopnosti
- znalost práce na PC
- flexibilitu, asertivitu, odolnost vůči stresu
- možnost práce na směny PO-PÁ ( provoz call centra 8:00 - 19:00)
- možnost práce o víkendu (1x za cca 7 týdnu)

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 24000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek