Vložit inzerát

VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU| PŘEROV

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání ekonomického či technického zaměření a zkušenosti s operativním nákupem? Nedělá ti problém vedení týmu a komunikace v angličtině? Tak to mám pro tebe zajímavou nabídku!

Náplň práce:
- vedení týmu operativních nákupčích (hodnocení, motivace, nastavení cílů apod.)
- optimalizace procesů operativního nákupu
- vedení projektů vedoucích k naplnění KPI
- komunikace s dodavateli
- podílení se na tvorbě nákupních strategií
- spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením týmu
- znalost AJ na úrovni B2 - komunikace s dodavateli
- pokročilá znalost MS Excel
- zkušenost s prací v ERP systému

Místo pracoviště

Přerov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek