Vložit inzerát

BRIGÁDA TLUMOČNÍK 150 KČ/HOD.

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte volné září a hledáte brigádu? Do společnosti působící v oblasti strojírenství hledáme tlumočníka/tlumočnici v termínu 14.9.2022 - 30.9.2022.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 6:00 – 14:00

Plat: 150 Kč/hod.
Lokalita: Brno, Horní Heršpice

Náplň práce:
* tlumočení CZ – AJ pro nové zaměstnance z Indie
* spolupráce s personálním oddělením při nástupech zaměstnanců, vyplňování dokumentů a jiná drobná administrativní výpomoc dle potřeby personálního oddělení
* pomoc při komunikaci s mistry výroby – NENÍ potřeba znát odborné pojmy ze strojírenství v angličtině
* budete tlumočit školení bezpečnosti ve spolupráci s česky mluvícími školiteli, doprovázet pracovníky k lékaři na vstupní lékařské prohlídky, pomáhat jim řešit každodenní starosti v ČR

Požadavky

- preferujeme studenty/ky - není podmínkou
- velmi dobrá znalost angličtiny, alespoň na úrovni C1
- není třeba předchozí zkušenost s tlumočením
- příjemné a reprezentativní vystupování
- samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 150 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek