Vložit inzerát

PART-TIME RECEPČNÍ S AJ, PRAHA 4

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Vyřizování pošty, přijímání návštěv, správa parkovacích karet, rezervace zasedacích místností, zakládání faktur...

Pokud máte již podobné pracovní zkušenosti a dokážete si práci velmi dobře zorganizovat, neváhej nám zaslat váš životopis!

A co Vás bude na této pozici čekat?
* Občasná práce přímo na recepci, jiné dny starost o kancelář
* Administrativní podpora týmu
* Vítání a uvádění hostů
* Organizace firemních akcí (školení, celopobočkové schůzce apod.)
* Vyřizování telefonátů, emalů, pošty
* Objednávání, přijímání kurýrů
* Rezervování a příprava konferenčních místností
* Objednávání občerstvení, kancelářských potřeb

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 4
Pracovní doba: 20 hodin/týden

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Předchozí administrativní zkušenost na podobné pozici
* Velmi dobrá znalost AJ pro interní komunikaci a externí komunikaci s klienty
* Velmi dobrá organizace práce, multitasking
* Komunikativní a pracovitá osobnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 200 CZK do 200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek