Vložit inzerát

NÁKUPČÍ

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte příležitost posunout se profesně dále? Potřebujeme posílit tým NÁKUPU ve výrobní společnosti, která umí své zaměstnance ohodnotit a nabídnout jim velmi dobré zázemí.
Hledáme NÁKUPČÍHO!!!

Náplň práce:
* vytváření a udržování obchodních vztahů s dodavateli a zákazníky
* cenové vyjednávání středně velkých objemů
* vedení výběrových řízení dle projektových požadavků
* objednávání prototypových dílů
* plánování nákladů v závislosti na vývoji prodeje
* spoluvytváření a podpora nákupní strategie
* podílení se na změnovém řízení
* snižování nákladů pomocí analýz
* spolupráce s mezinárodním týmem

* zajištění nákupu komodit
* komunikace napříč výrobní závody ( v rámci Evropy)
* práce na zakázkách
* analýzy trhu a možností

Požadavky

* min SŠ vzdělání (ekonomického/ technického směru)
* zkušenost s nákupem (z oblasti automotive výhodou)
* AJ na úrovni min. B2
* výborná znalost MS Office
* pokročilá znalost nákupních technik a procesů
* dobré komunikační, organizační a plánovací dovednosti
* schopnost vyjednávat a prosadit se
* analytické myšlení
* znalost technologie výroby kovaných dílů

* znalost NJ výhodou

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek